ТИ ЯК?

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я практичним психологом була проведена просвітницька робота з учнями 9-го класу, на тему :” Сила слова! ” що допомагає подолати стрес, почуватися краще і вчитися мислити позитивно. Учням запропоновані фрази-мотиватори, які стануть в нагоді у будь якій ситуації . Їх можна говорити собі біля дзеркала зранку, шепотіти у складний момент, подумки повторювати під час прогулянки та періодично нагадувати дітям Головне — пам’ятати, щоб позитивні фрази почали працювати, їх потрібно активувати — Читати далі …

«Основи самопідтримки та самодопомоги у складних
ситуаціях»

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що стартувала у березні 2023 року “ Ти як? з учнями 8- го класу був проведений тренінг «Основи самопідтримки та самодопомоги у складнихситуаціях». ЗАВДАННЯ ТРЕНІНГУ:• сприяти поглибленню знань про ресурси для подоланняскладних життєвих ситуацій;• сприяти формуванню усвідомлення про наявність ресурсів для подолання складних життєвих ситуацій;• надати досвід за допомогою засобів творчості, відчутирівновагу та впевненість у собі;• надати досвід самопідтримки;• сприяти пошуку власних сильних сторін і якостей Також , учні ознайомилися, Читати далі …

ТИ ЯК?

Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською старувала комунікаційна кампанія. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан. Дізнатися більше інформації про ментальне здоров’я можна також на сторінках у соціальних мережах: Facebook – https://www.facebook.com/howareu.program  Instagram – https://www.instagram.com/howareu_program YouTube – https://www.youtube.com/@howareu_program  Twitter – https://twitter.com/howareuprogram  Telegram – https://t.me/howareu_program  TikTok – https://www.tiktok.com/@howareu_program  Viber  – https://invite.viber.com/?g2=AQAyHzQp6XJwmVCkkkXeWJVdLF8eAQa8Pzq3NYgcLWJGls3sN3tGibu5P%2BEH0rsb В Читати далі …

Адаптація дитини до шкільного навчання

    Початок систематичного навчання в школі  є стресовою ситуацією в житті  дитини, оскільки пов’язано з необхідністю адаптуватися до нових мікросоціальних  умов. Цей процес супроводжується  різноманітними зрушеннями у функціональному  стані і значною мірою сказується на психоемоційній сфері. Від благополуччя адаптаційного періоду під час вступу до школи значною мірою залежить успішність подальшої соціальної діяльності дитини.

Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості. Піклування про ментальне здоров’я має стати звичною відповідальністю кожного. Також необхідно створити систему сервісів і послуг, які зможуть різними засобами та дієвими механізмами підтримати людину, коли вона не справляється самостійно.Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує МОЗ Читати далі …

” Самооцінка та її роль у спілкуванні”

З метою підвищення рівня самооцінки, впевненості в собі, формування позитивного «Я-образу» особистості, формування навичок рефлексії у Балківецькій гімназії, психологічною службою була проведена просвітницька робота з елементами тренінгу “Самооцінка та її роль у спілкуванні” з учнями 5-го класу

ПРОВЕДЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ

«16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ» З метою створення безпечного освітнього середовища у школі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, попередження вживання алкогольних, наркотичних речовин, тютюнових виробів у закладі з 25.11.2022 по 10.12.2022 року було проведено Акцію «16 днів проти насильства» Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Читати далі …